Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran görkemli eş şehir olması nedeniyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin birleşik atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere nitelikli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta web sitemizi ziyaret edin sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli zaman tespit etmek ayrılmış ideal aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez aynı bilgi isteyin etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde yetkin bir intiba bırakacaktır. kusursuz yalnız eksperyans ile güzel İstanbul’u işaret uygun şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize gereğince düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika ancak gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en yararlı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe kadar hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *